Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:22
Płocka20:24
Przemyska20:26
Wilanowska20:27
Cebertowicza20:29
Cieszyńskiego20:30
Sikorskiego20:32
Chałubińskiego
 
20:34
0 min.
 
Odrzańska20:362 min.
 
Pohulanka20:373 min.
 
Śródmieście SKM20:395 min.
 
Brama Wyżynna20:417 min.
 
Dworzec Główny20:439 min.
 
Brama Oliwska20:4511 min.
 
Chodowieckiego20:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:4713 min.
 
Traugutta20:4814 min.
 
Opera Bałtycka20:5016 min.
 
Wyspiańskiego20:5218 min.
 
Reja20:5319 min.
 
Mickiewicza20:5521 min.
 
Plac Komorowskiego20:5723 min.
 
Legionów20:5824 min.
 
Bajana20:5925 min.
 
Żwirki i Wigury21:0026 min.
 
Jana Pawła II21:0127 min.
 
Startowa21:0228 min.
 
Zaspa21:0329 min.
 
Kołobrzeska21:0430 min.
 
Bora Komorowskiego21:0632 min.
 
Czerwony Dwór21:0834 min.
 
Piastowska21:0935 min.
 
Pomorska21:1137 min.
 
Gospody21:1238 min.
 
Pomorska - Osiedle21:1339 min.
 
Subisława21:1541 min.
 
Opacka21:1743 min.
 
Oliwa21:1945 min.
 
Obrońców Westerplatte21:2046 min.
 
Derdowskiego21:2147 min.
 
Tetmajera21:2248 min.
 
Bażyńskiego21:2349 min.
 
Uniwersytet21:2450 min.
 
Strzyża PKM21:2652 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy