Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:02
Płocka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:07
Cebertowicza10:09
Cieszyńskiego10:10
Sikorskiego10:12
Chałubińskiego
 
10:14
0 min.
 
Odrzańska10:162 min.
 
Pohulanka10:173 min.
 
Śródmieście SKM10:195 min.
 
Brama Wyżynna10:217 min.
 
Dworzec Główny10:239 min.
 
Brama Oliwska10:2511 min.
 
Chodowieckiego10:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2713 min.
 
Traugutta10:2915 min.
 
Opera Bałtycka10:3117 min.
 
Wyspiańskiego10:3420 min.
 
Reja10:3521 min.
 
Mickiewicza10:3723 min.
 
Plac Komorowskiego10:3925 min.
 
Legionów10:4127 min.
 
Bajana10:4228 min.
 
Żwirki i Wigury10:4329 min.
 
Jana Pawła II10:4430 min.
 
Startowa10:4531 min.
 
Zaspa10:4632 min.
 
Kołobrzeska10:4733 min.
 
Bora Komorowskiego10:4935 min.
 
Czerwony Dwór10:5137 min.
 
Piastowska10:5238 min.
 
Pomorska10:5440 min.
 
Gospody10:5541 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5642 min.
 
Subisława10:5844 min.
 
Opacka11:0046 min.
 
Oliwa11:0349 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy