Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:00
Płocka05:02
Przemyska05:04
Wilanowska05:05
Cebertowicza05:07
Cieszyńskiego05:08
Sikorskiego05:10
Chałubińskiego
 
05:12
0 min.
 
Odrzańska05:142 min.
 
Pohulanka05:153 min.
 
Śródmieście SKM05:175 min.
 
Brama Wyżynna05:197 min.
 
Dworzec Główny05:219 min.
 
Brama Oliwska05:2311 min.
 
Chodowieckiego05:2412 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2513 min.
 
Traugutta05:2614 min.
 
Opera Bałtycka05:2816 min.
 
Wyspiańskiego05:3119 min.
 
Reja05:3220 min.
 
Mickiewicza05:3422 min.
 
Plac Komorowskiego05:3624 min.
 
Legionów05:3826 min.
 
Bajana05:3927 min.
 
Żwirki i Wigury05:4028 min.
 
Jana Pawła II05:4129 min.
 
Startowa05:4230 min.
 
Zaspa05:4331 min.
 
Kołobrzeska05:4432 min.
 
Bora Komorowskiego05:4634 min.
 
Czerwony Dwór05:4836 min.
 
Piastowska05:4937 min.
 
Pomorska05:5139 min.
 
Gospody05:5240 min.
 
Pomorska - Osiedle05:5341 min.
 
Subisława05:5543 min.
 
Opacka05:5745 min.
 
Oliwa06:0048 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy