Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:02
Płocka11:04
Przemyska11:06
Wilanowska11:07
Cebertowicza11:09
Cieszyńskiego11:10
Sikorskiego11:12
Chałubińskiego
 
11:14
0 min.
 
Odrzańska11:162 min.
 
Pohulanka11:173 min.
 
Śródmieście SKM11:195 min.
 
Brama Wyżynna11:217 min.
 
Dworzec Główny11:239 min.
 
Brama Oliwska11:2511 min.
 
Chodowieckiego11:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2713 min.
 
Traugutta11:2915 min.
 
Opera Bałtycka11:3117 min.
 
Wyspiańskiego11:3420 min.
 
Reja11:3521 min.
 
Mickiewicza11:3723 min.
 
Plac Komorowskiego11:3925 min.
 
Legionów11:4127 min.
 
Bajana11:4228 min.
 
Żwirki i Wigury11:4329 min.
 
Jana Pawła II11:4430 min.
 
Startowa11:4531 min.
 
Zaspa11:4632 min.
 
Kołobrzeska11:4733 min.
 
Bora Komorowskiego11:4935 min.
 
Czerwony Dwór11:5137 min.
 
Piastowska11:5238 min.
 
Pomorska11:5440 min.
 
Gospody11:5541 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5642 min.
 
Subisława11:5844 min.
 
Opacka12:0046 min.
 
Oliwa12:0349 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy