Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:20
Płocka16:22
Przemyska16:24
Wilanowska16:25
Cebertowicza16:27
Cieszyńskiego16:28
Sikorskiego16:30
Chałubińskiego
 
16:32
0 min.
 
Odrzańska16:342 min.
 
Pohulanka16:353 min.
 
Śródmieście SKM16:375 min.
 
Brama Wyżynna16:397 min.
 
Dworzec Główny16:419 min.
 
Brama Oliwska16:4311 min.
 
Chodowieckiego16:4412 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4513 min.
 
Traugutta16:4715 min.
 
Opera Bałtycka16:4917 min.
 
Wyspiańskiego16:5220 min.
 
Reja16:5321 min.
 
Mickiewicza16:5523 min.
 
Plac Komorowskiego16:5725 min.
 
Legionów16:5927 min.
 
Bajana17:0028 min.
 
Żwirki i Wigury17:0129 min.
 
Jana Pawła II17:0230 min.
 
Startowa17:0331 min.
 
Zaspa17:0432 min.
 
Kołobrzeska17:0533 min.
 
Bora Komorowskiego17:0735 min.
 
Czerwony Dwór17:0937 min.
 
Piastowska17:1038 min.
 
Pomorska17:1240 min.
 
Gospody17:1341 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1442 min.
 
Subisława17:1644 min.
 
Opacka17:1846 min.
 
Oliwa17:2048 min.
 
Obrońców Westerplatte17:2149 min.
 
Derdowskiego17:2250 min.
 
Tetmajera17:2351 min.
 
Bażyńskiego17:2452 min.
 
Uniwersytet17:2553 min.
 
Strzyża PKM17:2755 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy