Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego
 
17:54
0 min.
 
Odrzańska17:562 min.
 
Pohulanka17:573 min.
 
Śródmieście SKM17:595 min.
 
Brama Wyżynna18:017 min.
 
Dworzec Główny18:039 min.
 
Brama Oliwska18:0511 min.
 
Chodowieckiego18:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0713 min.
 
Traugutta18:0915 min.
 
Opera Bałtycka18:1117 min.
 
Wyspiańskiego18:1420 min.
 
Reja18:1521 min.
 
Mickiewicza18:1723 min.
 
Plac Komorowskiego18:1925 min.
 
Legionów18:2127 min.
 
Bajana18:2228 min.
 
Żwirki i Wigury18:2329 min.
 
Jana Pawła II18:2430 min.
 
Startowa18:2531 min.
 
Zaspa18:2632 min.
 
Kołobrzeska18:2733 min.
 
Bora Komorowskiego18:2935 min.
 
Czerwony Dwór18:3137 min.
 
Piastowska18:3238 min.
 
Pomorska18:3440 min.
 
Gospody18:3541 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3642 min.
 
Subisława18:3844 min.
 
Opacka18:4046 min.
 
Oliwa18:4248 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4349 min.
 
Derdowskiego18:4450 min.
 
Tetmajera18:4551 min.
 
Bażyńskiego18:4652 min.
 
Uniwersytet18:4753 min.
 
Strzyża PKM18:4955 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy