Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:10
Płocka19:12
Przemyska19:14
Wilanowska19:15
Cebertowicza19:17
Cieszyńskiego19:18
Sikorskiego19:20
Chałubińskiego
 
19:22
0 min.
 
Odrzańska19:242 min.
 
Pohulanka19:253 min.
 
Śródmieście SKM19:275 min.
 
Brama Wyżynna19:297 min.
 
Dworzec Główny19:319 min.
 
Brama Oliwska19:3311 min.
 
Chodowieckiego19:3412 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:3513 min.
 
Traugutta19:3715 min.
 
Opera Bałtycka19:3917 min.
 
Wyspiańskiego19:4220 min.
 
Reja19:4321 min.
 
Mickiewicza19:4523 min.
 
Plac Komorowskiego19:4725 min.
 
Legionów19:4927 min.
 
Bajana19:5028 min.
 
Żwirki i Wigury19:5129 min.
 
Jana Pawła II19:5230 min.
 
Startowa19:5331 min.
 
Zaspa19:5432 min.
 
Kołobrzeska19:5533 min.
 
Bora Komorowskiego19:5735 min.
 
Czerwony Dwór19:5937 min.
 
Piastowska20:0038 min.
 
Pomorska20:0240 min.
 
Gospody20:0341 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0442 min.
 
Subisława20:0644 min.
 
Opacka20:0846 min.
 
Oliwa20:1149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy