Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:19
Płocka20:21
Przemyska20:23
Wilanowska20:24
Cebertowicza20:26
Cieszyńskiego20:27
Sikorskiego20:29
Chałubińskiego
 
20:31
0 min.
 
Odrzańska20:332 min.
 
Pohulanka20:343 min.
 
Śródmieście SKM20:365 min.
 
Brama Wyżynna20:387 min.
 
Dworzec Główny20:409 min.
 
Brama Oliwska20:4211 min.
 
Chodowieckiego20:4312 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:4413 min.
 
Traugutta20:4514 min.
 
Opera Bałtycka20:4716 min.
 
Wyspiańskiego20:5019 min.
 
Reja20:5120 min.
 
Mickiewicza20:5322 min.
 
Plac Komorowskiego20:5524 min.
 
Legionów20:5726 min.
 
Bajana20:5827 min.
 
Żwirki i Wigury20:5928 min.
 
Jana Pawła II21:0029 min.
 
Startowa21:0130 min.
 
Zaspa21:0231 min.
 
Kołobrzeska21:0332 min.
 
Bora Komorowskiego21:0534 min.
 
Czerwony Dwór21:0736 min.
 
Piastowska21:0837 min.
 
Pomorska21:1039 min.
 
Gospody21:1140 min.
 
Pomorska - Osiedle21:1241 min.
 
Subisława21:1443 min.
 
Opacka21:1645 min.
 
Oliwa21:1847 min.
 
Obrońców Westerplatte21:1948 min.
 
Derdowskiego21:2049 min.
 
Tetmajera21:2150 min.
 
Bażyńskiego21:2251 min.
 
Uniwersytet21:2352 min.
 
Strzyża PKM21:2554 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy