Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:42
Płocka08:44
Przemyska08:46
Wilanowska08:47
Cebertowicza08:49
Cieszyńskiego08:50
Sikorskiego08:52
Chałubińskiego
 
08:54
0 min.
 
Odrzańska08:562 min.
 
Pohulanka08:573 min.
 
Śródmieście SKM08:595 min.
 
Brama Wyżynna09:017 min.
 
Dworzec Główny09:039 min.
 
Brama Oliwska09:0511 min.
 
Chodowieckiego09:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:0713 min.
 
Traugutta09:0814 min.
 
Opera Bałtycka09:1016 min.
 
Wyspiańskiego09:1319 min.
 
Reja09:1420 min.
 
Mickiewicza09:1622 min.
 
Plac Komorowskiego09:1824 min.
 
Legionów09:2026 min.
 
Bajana09:2127 min.
 
Żwirki i Wigury09:2228 min.
 
Jana Pawła II09:2329 min.
 
Startowa09:2430 min.
 
Zaspa09:2531 min.
 
Kołobrzeska09:2632 min.
 
Bora Komorowskiego09:2834 min.
 
Czerwony Dwór09:3036 min.
 
Piastowska09:3137 min.
 
Pomorska09:3339 min.
 
Gospody09:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle09:3541 min.
 
Subisława09:3743 min.
 
Opacka09:3945 min.
 
Oliwa09:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy