Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:02
Płocka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:07
Cebertowicza10:09
Cieszyńskiego10:10
Sikorskiego10:12
Chałubińskiego
 
10:14
0 min.
 
Odrzańska10:162 min.
 
Pohulanka10:173 min.
 
Śródmieście SKM10:195 min.
 
Brama Wyżynna10:217 min.
 
Dworzec Główny10:239 min.
 
Brama Oliwska10:2511 min.
 
Chodowieckiego10:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2713 min.
 
Traugutta10:2814 min.
 
Opera Bałtycka10:3016 min.
 
Wyspiańskiego10:3319 min.
 
Reja10:3420 min.
 
Mickiewicza10:3622 min.
 
Plac Komorowskiego10:3824 min.
 
Legionów10:4026 min.
 
Bajana10:4127 min.
 
Żwirki i Wigury10:4228 min.
 
Jana Pawła II10:4329 min.
 
Startowa10:4430 min.
 
Zaspa10:4531 min.
 
Kołobrzeska10:4632 min.
 
Bora Komorowskiego10:4834 min.
 
Czerwony Dwór10:5036 min.
 
Piastowska10:5137 min.
 
Pomorska10:5339 min.
 
Gospody10:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5541 min.
 
Subisława10:5743 min.
 
Opacka10:5945 min.
 
Oliwa11:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy