Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:00
Płocka07:02
Przemyska07:04
Wilanowska07:05
Cebertowicza07:07
Cieszyńskiego07:08
Sikorskiego07:10
Chałubińskiego
 
07:12
0 min.
 
Odrzańska07:142 min.
 
Pohulanka07:153 min.
 
Śródmieście SKM07:175 min.
 
Brama Wyżynna07:197 min.
 
Dworzec Główny07:219 min.
 
Brama Oliwska07:2311 min.
 
Chodowieckiego07:2412 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:2513 min.
 
Traugutta07:2715 min.
 
Opera Bałtycka07:2917 min.
 
Wyspiańskiego07:3220 min.
 
Reja07:3321 min.
 
Mickiewicza07:3523 min.
 
Plac Komorowskiego07:3725 min.
 
Legionów07:3927 min.
 
Bajana07:4028 min.
 
Żwirki i Wigury07:4129 min.
 
Jana Pawła II07:4230 min.
 
Startowa07:4331 min.
 
Zaspa07:4432 min.
 
Kołobrzeska07:4533 min.
 
Bora Komorowskiego07:4735 min.
 
Czerwony Dwór07:4937 min.
 
Piastowska07:5038 min.
 
Pomorska07:5240 min.
 
Gospody07:5341 min.
 
Pomorska - Osiedle07:5442 min.
 
Subisława07:5644 min.
 
Opacka07:5846 min.
 
Oliwa08:0149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy