Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:02
Płocka11:04
Przemyska11:06
Wilanowska11:07
Cebertowicza11:09
Cieszyńskiego11:10
Sikorskiego11:12
Chałubińskiego
 
11:14
0 min.
 
Odrzańska11:162 min.
 
Pohulanka11:173 min.
 
Śródmieście SKM11:195 min.
 
Brama Wyżynna11:217 min.
 
Dworzec Główny11:239 min.
 
Brama Oliwska11:2511 min.
 
Chodowieckiego11:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2713 min.
 
Traugutta11:2814 min.
 
Opera Bałtycka11:3016 min.
 
Wyspiańskiego11:3319 min.
 
Reja11:3420 min.
 
Mickiewicza11:3622 min.
 
Plac Komorowskiego11:3824 min.
 
Legionów11:4026 min.
 
Bajana11:4127 min.
 
Żwirki i Wigury11:4228 min.
 
Jana Pawła II11:4329 min.
 
Startowa11:4430 min.
 
Zaspa11:4531 min.
 
Kołobrzeska11:4632 min.
 
Bora Komorowskiego11:4834 min.
 
Czerwony Dwór11:5036 min.
 
Piastowska11:5137 min.
 
Pomorska11:5339 min.
 
Gospody11:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5541 min.
 
Subisława11:5743 min.
 
Opacka11:5945 min.
 
Oliwa12:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy