Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:22
Płocka12:24
Przemyska12:26
Wilanowska12:27
Cebertowicza12:29
Cieszyńskiego12:30
Sikorskiego12:32
Chałubińskiego
 
12:34
0 min.
 
Odrzańska12:362 min.
 
Pohulanka12:373 min.
 
Śródmieście SKM12:395 min.
 
Brama Wyżynna12:417 min.
 
Dworzec Główny12:439 min.
 
Brama Oliwska12:4511 min.
 
Chodowieckiego12:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4713 min.
 
Traugutta12:4814 min.
 
Opera Bałtycka12:5016 min.
 
Wyspiańskiego12:5319 min.
 
Reja12:5420 min.
 
Mickiewicza12:5622 min.
 
Plac Komorowskiego12:5824 min.
 
Legionów13:0026 min.
 
Bajana13:0127 min.
 
Żwirki i Wigury13:0228 min.
 
Jana Pawła II13:0329 min.
 
Startowa13:0430 min.
 
Zaspa13:0531 min.
 
Kołobrzeska13:0632 min.
 
Bora Komorowskiego13:0834 min.
 
Czerwony Dwór13:1036 min.
 
Piastowska13:1137 min.
 
Pomorska13:1339 min.
 
Gospody13:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle13:1541 min.
 
Subisława13:1743 min.
 
Opacka13:1945 min.
 
Oliwa13:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy