Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:22
Płocka14:24
Przemyska14:26
Wilanowska14:27
Cebertowicza14:29
Cieszyńskiego14:30
Sikorskiego14:32
Chałubińskiego
 
14:34
0 min.
 
Odrzańska14:362 min.
 
Pohulanka14:373 min.
 
Śródmieście SKM14:395 min.
 
Brama Wyżynna14:417 min.
 
Dworzec Główny14:439 min.
 
Brama Oliwska14:4511 min.
 
Chodowieckiego14:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:4713 min.
 
Traugutta14:4814 min.
 
Opera Bałtycka14:5016 min.
 
Wyspiańskiego14:5319 min.
 
Reja14:5420 min.
 
Mickiewicza14:5622 min.
 
Plac Komorowskiego14:5824 min.
 
Legionów15:0026 min.
 
Bajana15:0127 min.
 
Żwirki i Wigury15:0228 min.
 
Jana Pawła II15:0329 min.
 
Startowa15:0430 min.
 
Zaspa15:0531 min.
 
Kołobrzeska15:0632 min.
 
Bora Komorowskiego15:0834 min.
 
Czerwony Dwór15:1036 min.
 
Piastowska15:1137 min.
 
Pomorska15:1339 min.
 
Gospody15:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle15:1541 min.
 
Subisława15:1743 min.
 
Opacka15:1945 min.
 
Oliwa15:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy