Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:02
Płocka19:04
Przemyska19:06
Wilanowska19:07
Cebertowicza19:09
Cieszyńskiego19:10
Sikorskiego19:12
Chałubińskiego19:14
Odrzańska
 
19:16
0 min.
 
Pohulanka19:171 min.
 
Śródmieście SKM19:193 min.
 
Brama Wyżynna19:215 min.
 
Dworzec Główny19:237 min.
 
Brama Oliwska19:259 min.
 
Chodowieckiego19:2610 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:2711 min.
 
Traugutta19:2812 min.
 
Opera Bałtycka19:3014 min.
 
Wyspiańskiego19:3317 min.
 
Reja19:3418 min.
 
Mickiewicza19:3620 min.
 
Plac Komorowskiego19:3822 min.
 
Legionów19:4024 min.
 
Bajana19:4125 min.
 
Żwirki i Wigury19:4226 min.
 
Jana Pawła II19:4327 min.
 
Startowa19:4428 min.
 
Zaspa19:4529 min.
 
Kołobrzeska19:4630 min.
 
Bora Komorowskiego19:4832 min.
 
Czerwony Dwór19:5034 min.
 
Piastowska19:5135 min.
 
Pomorska19:5337 min.
 
Gospody19:5438 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5539 min.
 
Subisława19:5741 min.
 
Opacka19:5943 min.
 
Oliwa20:0246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy