Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:22
Płocka18:24
Przemyska18:26
Wilanowska18:27
Cebertowicza18:29
Cieszyńskiego18:30
Sikorskiego18:32
Chałubińskiego18:34
Odrzańska
 
18:36
0 min.
 
Pohulanka18:371 min.
 
Śródmieście SKM18:393 min.
 
Brama Wyżynna18:415 min.
 
Dworzec Główny18:437 min.
 
Brama Oliwska18:459 min.
 
Chodowieckiego18:4610 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4711 min.
 
Traugutta18:4812 min.
 
Opera Bałtycka18:5014 min.
 
Wyspiańskiego18:5317 min.
 
Reja18:5418 min.
 
Mickiewicza18:5620 min.
 
Plac Komorowskiego18:5822 min.
 
Legionów19:0024 min.
 
Bajana19:0125 min.
 
Żwirki i Wigury19:0226 min.
 
Jana Pawła II19:0327 min.
 
Startowa19:0428 min.
 
Zaspa19:0529 min.
 
Kołobrzeska19:0630 min.
 
Bora Komorowskiego19:0832 min.
 
Czerwony Dwór19:1034 min.
 
Piastowska19:1135 min.
 
Pomorska19:1337 min.
 
Gospody19:1438 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1539 min.
 
Subisława19:1741 min.
 
Opacka19:1943 min.
 
Oliwa19:2246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy