Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:22
Płocka10:24
Przemyska10:26
Wilanowska10:27
Cebertowicza10:29
Cieszyńskiego10:30
Sikorskiego10:32
Chałubińskiego10:34
Odrzańska
 
10:36
0 min.
 
Pohulanka10:371 min.
 
Śródmieście SKM10:393 min.
 
Brama Wyżynna10:415 min.
 
Dworzec Główny10:437 min.
 
Brama Oliwska10:459 min.
 
Chodowieckiego10:4610 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4711 min.
 
Traugutta10:4913 min.
 
Opera Bałtycka10:5115 min.
 
Wyspiańskiego10:5418 min.
 
Reja10:5519 min.
 
Mickiewicza10:5721 min.
 
Plac Komorowskiego10:5923 min.
 
Legionów11:0125 min.
 
Bajana11:0226 min.
 
Żwirki i Wigury11:0327 min.
 
Jana Pawła II11:0428 min.
 
Startowa11:0529 min.
 
Zaspa11:0630 min.
 
Kołobrzeska11:0731 min.
 
Bora Komorowskiego11:0933 min.
 
Czerwony Dwór11:1135 min.
 
Piastowska11:1236 min.
 
Pomorska11:1438 min.
 
Gospody11:1539 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1640 min.
 
Subisława11:1842 min.
 
Opacka11:2044 min.
 
Oliwa11:2347 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy