Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:36
Płocka22:38
Przemyska22:40
Wilanowska22:41
Cebertowicza22:43
Cieszyńskiego22:44
Sikorskiego22:46
Chałubińskiego22:48
Odrzańska
 
22:50
0 min.
 
Pohulanka22:511 min.
 
Śródmieście SKM22:533 min.
 
Brama Wyżynna22:555 min.
 
Dworzec Główny22:577 min.
 
Brama Oliwska22:599 min.
 
Chodowieckiego23:0010 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:0111 min.
 
Traugutta23:0212 min.
 
Opera Bałtycka23:0414 min.
 
Wyspiańskiego23:0616 min.
 
Reja23:0717 min.
 
Mickiewicza23:0919 min.
 
Plac Komorowskiego23:1121 min.
 
Legionów23:1222 min.
 
Bajana23:1323 min.
 
Żwirki i Wigury23:1424 min.
 
Jana Pawła II23:1525 min.
 
Startowa23:1626 min.
 
Zaspa23:1727 min.
 
Kołobrzeska23:1828 min.
 
Bora Komorowskiego23:2030 min.
 
Czerwony Dwór23:2232 min.
 
Piastowska23:2333 min.
 
Pomorska23:2535 min.
 
Gospody23:2636 min.
 
Pomorska - Osiedle23:2737 min.
 
Subisława23:2939 min.
 
Opacka23:3141 min.
 
Oliwa23:3343 min.
 
Obrońców Westerplatte23:3444 min.
 
Derdowskiego23:3545 min.
 
Tetmajera23:3646 min.
 
Bażyńskiego23:3747 min.
 
Uniwersytet23:3848 min.
 
Strzyża PKM23:4050 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy