Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:02
Płocka14:04
Przemyska14:06
Wilanowska14:07
Cebertowicza14:09
Cieszyńskiego14:10
Sikorskiego14:12
Chałubińskiego14:14
Odrzańska
 
14:16
0 min.
 
Pohulanka14:171 min.
 
Śródmieście SKM14:193 min.
 
Brama Wyżynna14:215 min.
 
Dworzec Główny14:237 min.
 
Brama Oliwska14:259 min.
 
Chodowieckiego14:2610 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2711 min.
 
Traugutta14:2812 min.
 
Opera Bałtycka14:3014 min.
 
Wyspiańskiego14:3317 min.
 
Reja14:3418 min.
 
Mickiewicza14:3620 min.
 
Plac Komorowskiego14:3822 min.
 
Legionów14:4024 min.
 
Bajana14:4125 min.
 
Żwirki i Wigury14:4226 min.
 
Jana Pawła II14:4327 min.
 
Startowa14:4428 min.
 
Zaspa14:4529 min.
 
Kołobrzeska14:4630 min.
 
Bora Komorowskiego14:4832 min.
 
Czerwony Dwór14:5034 min.
 
Piastowska14:5135 min.
 
Pomorska14:5337 min.
 
Gospody14:5438 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5539 min.
 
Subisława14:5741 min.
 
Opacka14:5943 min.
 
Oliwa15:0246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy