Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:42
Płocka14:44
Przemyska14:46
Wilanowska14:47
Cebertowicza14:49
Cieszyńskiego14:50
Sikorskiego14:52
Chałubińskiego14:54
Odrzańska
 
14:56
0 min.
 
Pohulanka14:571 min.
 
Śródmieście SKM14:593 min.
 
Brama Wyżynna15:015 min.
 
Dworzec Główny15:037 min.
 
Brama Oliwska15:059 min.
 
Chodowieckiego15:0610 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0711 min.
 
Traugutta15:0812 min.
 
Opera Bałtycka15:1014 min.
 
Wyspiańskiego15:1317 min.
 
Reja15:1418 min.
 
Mickiewicza15:1620 min.
 
Plac Komorowskiego15:1822 min.
 
Legionów15:2024 min.
 
Bajana15:2125 min.
 
Żwirki i Wigury15:2226 min.
 
Jana Pawła II15:2327 min.
 
Startowa15:2428 min.
 
Zaspa15:2529 min.
 
Kołobrzeska15:2630 min.
 
Bora Komorowskiego15:2832 min.
 
Czerwony Dwór15:3034 min.
 
Piastowska15:3135 min.
 
Pomorska15:3337 min.
 
Gospody15:3438 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3539 min.
 
Subisława15:3741 min.
 
Opacka15:3943 min.
 
Oliwa15:4246 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy