Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa13:22
Oliwa13:22
Opacka13:24
Subisława13:26
Pomorska - Osiedle13:28
Pomorska13:30
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Zaspa13:37
Startowa13:38
Jana Pawła II
 
13:39
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:401 min.
 
Bajana13:412 min.
 
Legionów13:434 min.
 
Plac Komorowskiego13:445 min.
 
Mickiewicza13:467 min.
 
Reja13:478 min.
 
Wyspiańskiego13:4910 min.
 
Opera Bałtycka13:5112 min.
 
Traugutta13:5314 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5415 min.
 
Chodowieckiego13:5516 min.
 
Brama Oliwska13:5617 min.
 
Dworzec Główny13:5819 min.
 
Brama Wyżynna14:0021 min.
 
Śródmieście SKM14:0223 min.
 
Pohulanka14:0425 min.
 
Odrzańska14:0526 min.
 
Chałubińskiego14:0728 min.
 
Sikorskiego14:0829 min.
 
Cieszyńskiego14:1031 min.
 
Cebertowicza14:1132 min.
 
Wilanowska14:1334 min.
 
Przemyska14:1435 min.
 
Płocka14:1536 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy