Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa05:23
Oliwa05:23
Opacka05:25
Subisława05:27
Pomorska - Osiedle05:29
Pomorska05:31
Piastowska05:32
Czerwony Dwór05:34
Bora Komorowskiego05:35
Kołobrzeska05:36
Zaspa05:38
Startowa05:39
Jana Pawła II
 
05:40
0 min.
 
Żwirki i Wigury05:411 min.
 
Bajana05:422 min.
 
Legionów05:444 min.
 
Plac Komorowskiego05:455 min.
 
Mickiewicza05:466 min.
 
Reja05:477 min.
 
Wyspiańskiego05:499 min.
 
Opera Bałtycka05:5111 min.
 
Traugutta05:5313 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:5414 min.
 
Chodowieckiego05:5515 min.
 
Brama Oliwska05:5616 min.
 
Dworzec Główny05:5818 min.
 
Brama Wyżynna06:0020 min.
 
Śródmieście SKM06:0222 min.
 
Pohulanka06:0424 min.
 
Odrzańska06:0525 min.
 
Chałubińskiego06:0727 min.
 
Sikorskiego06:0828 min.
 
Cieszyńskiego06:1030 min.
 
Cebertowicza06:1131 min.
 
Wilanowska06:1333 min.
 
Przemyska06:1434 min.
 
Płocka06:1535 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy