Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa12:22
Oliwa12:22
Opacka12:24
Subisława12:26
Pomorska - Osiedle12:28
Pomorska12:30
Piastowska12:31
Czerwony Dwór12:33
Bora Komorowskiego12:34
Kołobrzeska12:35
Zaspa12:37
Startowa12:38
Jana Pawła II12:39
Żwirki i Wigury12:40
Bajana12:41
Legionów
 
12:43
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:441 min.
 
Mickiewicza12:463 min.
 
Reja12:474 min.
 
Wyspiańskiego12:496 min.
 
Opera Bałtycka12:518 min.
 
Traugutta12:5310 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5411 min.
 
Chodowieckiego12:5512 min.
 
Brama Oliwska12:5613 min.
 
Dworzec Główny12:5815 min.
 
Brama Wyżynna13:0017 min.
 
Śródmieście SKM13:0219 min.
 
Pohulanka13:0421 min.
 
Odrzańska13:0522 min.
 
Chałubińskiego13:0724 min.
 
Sikorskiego13:0825 min.
 
Cieszyńskiego13:1027 min.
 
Cebertowicza13:1128 min.
 
Wilanowska13:1330 min.
 
Przemyska13:1431 min.
 
Płocka13:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy