Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa17:02
Oliwa17:02
Opacka17:04
Subisława17:06
Pomorska - Osiedle17:08
Pomorska17:10
Piastowska17:11
Czerwony Dwór17:13
Bora Komorowskiego17:14
Kołobrzeska17:15
Zaspa17:17
Startowa17:18
Jana Pawła II17:19
Żwirki i Wigury17:20
Bajana17:21
Legionów
 
17:23
0 min.
 
Plac Komorowskiego17:241 min.
 
Mickiewicza17:263 min.
 
Reja17:274 min.
 
Wyspiańskiego17:296 min.
 
Opera Bałtycka17:318 min.
 
Traugutta17:3310 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:3411 min.
 
Chodowieckiego17:3512 min.
 
Brama Oliwska17:3613 min.
 
Dworzec Główny17:3815 min.
 
Brama Wyżynna17:4017 min.
 
Śródmieście SKM17:4219 min.
 
Pohulanka17:4421 min.
 
Odrzańska17:4522 min.
 
Chałubińskiego17:4724 min.
 
Sikorskiego17:4825 min.
 
Cieszyńskiego17:5027 min.
 
Cebertowicza17:5128 min.
 
Wilanowska17:5330 min.
 
Przemyska17:5431 min.
 
Płocka17:5532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:5734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy