Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa20:23
Oliwa20:23
Opacka20:25
Subisława20:27
Pomorska - Osiedle20:29
Pomorska20:31
Piastowska20:32
Czerwony Dwór20:34
Bora Komorowskiego20:35
Kołobrzeska20:36
Zaspa20:38
Startowa20:39
Jana Pawła II20:40
Żwirki i Wigury20:41
Bajana20:42
Legionów
 
20:44
0 min.
 
Plac Komorowskiego20:451 min.
 
Mickiewicza20:462 min.
 
Reja20:473 min.
 
Wyspiańskiego20:495 min.
 
Opera Bałtycka20:517 min.
 
Traugutta20:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5410 min.
 
Chodowieckiego20:5511 min.
 
Brama Oliwska20:5612 min.
 
Dworzec Główny20:5814 min.
 
Brama Wyżynna21:0016 min.
 
Śródmieście SKM21:0218 min.
 
Pohulanka21:0420 min.
 
Odrzańska21:0521 min.
 
Chałubińskiego21:0723 min.
 
Sikorskiego21:0824 min.
 
Cieszyńskiego21:1026 min.
 
Cebertowicza21:1127 min.
 
Wilanowska21:1329 min.
 
Przemyska21:1430 min.
 
Płocka21:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy