Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa04:53
Oliwa04:53
Opacka04:55
Subisława04:57
Pomorska - Osiedle04:59
Pomorska05:01
Piastowska05:02
Czerwony Dwór05:04
Bora Komorowskiego05:05
Kołobrzeska05:06
Zaspa05:08
Startowa05:09
Jana Pawła II05:10
Żwirki i Wigury05:11
Bajana05:12
Legionów
 
05:14
0 min.
 
Plac Komorowskiego05:151 min.
 
Mickiewicza05:162 min.
 
Reja05:173 min.
 
Wyspiańskiego05:195 min.
 
Opera Bałtycka05:217 min.
 
Traugutta05:239 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2410 min.
 
Chodowieckiego05:2511 min.
 
Brama Oliwska05:2612 min.
 
Dworzec Główny05:2814 min.
 
Brama Wyżynna05:3016 min.
 
Śródmieście SKM05:3218 min.
 
Pohulanka05:3420 min.
 
Odrzańska05:3521 min.
 
Chałubińskiego05:3723 min.
 
Sikorskiego05:3824 min.
 
Cieszyńskiego05:4026 min.
 
Cebertowicza05:4127 min.
 
Wilanowska05:4329 min.
 
Przemyska05:4430 min.
 
Płocka05:4531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy