Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa10:42
Oliwa10:42
Opacka10:44
Subisława10:46
Pomorska - Osiedle10:48
Pomorska10:50
Piastowska10:51
Czerwony Dwór10:53
Bora Komorowskiego10:54
Kołobrzeska10:55
Zaspa10:57
Startowa10:58
Jana Pawła II10:59
Żwirki i Wigury11:00
Bajana11:01
Legionów
 
11:03
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:041 min.
 
Mickiewicza11:063 min.
 
Reja11:074 min.
 
Wyspiańskiego11:096 min.
 
Opera Bałtycka11:118 min.
 
Traugutta11:1310 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:1411 min.
 
Chodowieckiego11:1512 min.
 
Brama Oliwska11:1613 min.
 
Dworzec Główny11:1815 min.
 
Brama Wyżynna11:2017 min.
 
Śródmieście SKM11:2219 min.
 
Pohulanka11:2421 min.
 
Odrzańska11:2522 min.
 
Chałubińskiego11:2724 min.
 
Sikorskiego11:2825 min.
 
Cieszyńskiego11:3027 min.
 
Cebertowicza11:3128 min.
 
Wilanowska11:3330 min.
 
Przemyska11:3431 min.
 
Płocka11:3532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy