Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:42
Oliwa11:42
Opacka11:44
Subisława11:46
Pomorska - Osiedle11:48
Pomorska11:50
Piastowska11:51
Czerwony Dwór11:53
Bora Komorowskiego11:54
Kołobrzeska11:55
Zaspa11:57
Startowa11:58
Jana Pawła II11:59
Żwirki i Wigury12:00
Bajana12:01
Legionów
 
12:03
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:041 min.
 
Mickiewicza12:063 min.
 
Reja12:074 min.
 
Wyspiańskiego12:096 min.
 
Opera Bałtycka12:118 min.
 
Traugutta12:1310 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1411 min.
 
Chodowieckiego12:1512 min.
 
Brama Oliwska12:1613 min.
 
Dworzec Główny12:1815 min.
 
Brama Wyżynna12:2017 min.
 
Śródmieście SKM12:2219 min.
 
Pohulanka12:2421 min.
 
Odrzańska12:2522 min.
 
Chałubińskiego12:2724 min.
 
Sikorskiego12:2825 min.
 
Cieszyńskiego12:3027 min.
 
Cebertowicza12:3128 min.
 
Wilanowska12:3330 min.
 
Przemyska12:3431 min.
 
Płocka12:3532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy