Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa13:22
Oliwa13:22
Opacka13:24
Subisława13:26
Pomorska - Osiedle13:28
Pomorska13:30
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Zaspa13:37
Startowa13:38
Jana Pawła II13:39
Żwirki i Wigury13:40
Bajana13:41
Legionów
 
13:43
0 min.
 
Plac Komorowskiego13:441 min.
 
Mickiewicza13:463 min.
 
Reja13:474 min.
 
Wyspiańskiego13:496 min.
 
Opera Bałtycka13:518 min.
 
Traugutta13:5310 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5411 min.
 
Chodowieckiego13:5512 min.
 
Brama Oliwska13:5613 min.
 
Dworzec Główny13:5815 min.
 
Brama Wyżynna14:0017 min.
 
Śródmieście SKM14:0219 min.
 
Pohulanka14:0421 min.
 
Odrzańska14:0522 min.
 
Chałubińskiego14:0724 min.
 
Sikorskiego14:0825 min.
 
Cieszyńskiego14:1027 min.
 
Cebertowicza14:1128 min.
 
Wilanowska14:1330 min.
 
Przemyska14:1431 min.
 
Płocka14:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy