Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa15:02
Oliwa15:02
Opacka15:04
Subisława15:06
Pomorska - Osiedle15:08
Pomorska15:10
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora Komorowskiego15:14
Kołobrzeska15:15
Zaspa15:17
Startowa15:18
Jana Pawła II15:19
Żwirki i Wigury15:20
Bajana15:21
Legionów
 
15:23
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:241 min.
 
Mickiewicza15:263 min.
 
Reja15:274 min.
 
Wyspiańskiego15:296 min.
 
Opera Bałtycka15:318 min.
 
Traugutta15:3310 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3411 min.
 
Chodowieckiego15:3512 min.
 
Brama Oliwska15:3613 min.
 
Dworzec Główny15:3815 min.
 
Brama Wyżynna15:4017 min.
 
Śródmieście SKM15:4219 min.
 
Pohulanka15:4421 min.
 
Odrzańska15:4522 min.
 
Chałubińskiego15:4724 min.
 
Sikorskiego15:4825 min.
 
Cieszyńskiego15:5027 min.
 
Cebertowicza15:5128 min.
 
Wilanowska15:5330 min.
 
Przemyska15:5431 min.
 
Płocka15:5532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy