Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa16:22
Oliwa16:22
Opacka16:24
Subisława16:26
Pomorska - Osiedle16:28
Pomorska16:30
Piastowska16:31
Czerwony Dwór16:33
Bora Komorowskiego16:34
Kołobrzeska16:35
Zaspa16:37
Startowa16:38
Jana Pawła II16:39
Żwirki i Wigury16:40
Bajana16:41
Legionów
 
16:43
0 min.
 
Plac Komorowskiego16:441 min.
 
Mickiewicza16:463 min.
 
Reja16:474 min.
 
Wyspiańskiego16:496 min.
 
Opera Bałtycka16:518 min.
 
Traugutta16:5310 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5411 min.
 
Chodowieckiego16:5512 min.
 
Brama Oliwska16:5613 min.
 
Dworzec Główny16:5815 min.
 
Brama Wyżynna17:0017 min.
 
Śródmieście SKM17:0219 min.
 
Pohulanka17:0421 min.
 
Odrzańska17:0522 min.
 
Chałubińskiego17:0724 min.
 
Sikorskiego17:0825 min.
 
Cieszyńskiego17:1027 min.
 
Cebertowicza17:1128 min.
 
Wilanowska17:1330 min.
 
Przemyska17:1431 min.
 
Płocka17:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy