Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa16:42
Oliwa16:42
Opacka16:44
Subisława16:46
Pomorska - Osiedle16:48
Pomorska16:50
Piastowska16:51
Czerwony Dwór16:53
Bora Komorowskiego16:54
Kołobrzeska16:55
Zaspa16:57
Startowa16:58
Jana Pawła II16:59
Żwirki i Wigury17:00
Bajana17:01
Legionów
 
17:03
0 min.
 
Plac Komorowskiego17:041 min.
 
Mickiewicza17:063 min.
 
Reja17:074 min.
 
Wyspiańskiego17:096 min.
 
Opera Bałtycka17:118 min.
 
Traugutta17:1310 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1411 min.
 
Chodowieckiego17:1512 min.
 
Brama Oliwska17:1613 min.
 
Dworzec Główny17:1815 min.
 
Brama Wyżynna17:2017 min.
 
Śródmieście SKM17:2219 min.
 
Pohulanka17:2421 min.
 
Odrzańska17:2522 min.
 
Chałubińskiego17:2724 min.
 
Sikorskiego17:2825 min.
 
Cieszyńskiego17:3027 min.
 
Cebertowicza17:3128 min.
 
Wilanowska17:3330 min.
 
Przemyska17:3431 min.
 
Płocka17:3532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy