Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo09:42
Helska09:44
Osiedle Wejhera09:46
Pomorska09:47
Piastowska09:48
Czerwony Dwór09:50
Bora Komorowskiego09:51
Kołobrzeska09:52
Zaspa09:54
Startowa09:55
Jana Pawła II09:56
Żwirki i Wigury09:57
Bajana09:58
Legionów
 
10:00
0 min.
 
Plac Komorowskiego10:011 min.
 
Mickiewicza10:033 min.
 
Reja10:044 min.
 
Wyspiańskiego10:066 min.
 
Opera Bałtycka10:099 min.
 
Traugutta10:1111 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:1212 min.
 
Chodowieckiego10:1313 min.
 
Brama Oliwska10:1414 min.
 
Dworzec Główny10:1616 min.
 
Brama Wyżynna10:1818 min.
 
Śródmieście SKM10:2020 min.
 
Pohulanka10:2222 min.
 
Odrzańska10:2323 min.
 
Chałubińskiego10:2525 min.
 
Sikorskiego10:2626 min.
 
Cieszyńskiego10:2828 min.
 
Cebertowicza10:2929 min.
 
Wilanowska10:3131 min.
 
Przemyska10:3232 min.
 
Płocka10:3333 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy