Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa14:52
Oliwa14:52
Opacka14:54
Subisława14:56
Pomorska - Osiedle14:58
Pomorska15:00
Piastowska15:01
Czerwony Dwór15:03
Bora Komorowskiego15:04
Kołobrzeska15:05
Zaspa15:07
Startowa15:08
Jana Pawła II15:09
Żwirki i Wigury15:10
Bajana15:11
Legionów
 
15:13
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:141 min.
 
Mickiewicza15:163 min.
 
Reja15:174 min.
 
Wyspiańskiego15:196 min.
 
Opera Bałtycka15:229 min.
 
Traugutta15:2411 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:2512 min.
 
Chodowieckiego15:2613 min.
 
Brama Oliwska15:2714 min.
 
Dworzec Główny15:2916 min.
 
Brama Wyżynna15:3118 min.
 
Śródmieście SKM15:3320 min.
 
Pohulanka15:3522 min.
 
Odrzańska15:3623 min.
 
Chałubińskiego15:3825 min.
 
Sikorskiego15:3926 min.
 
Cieszyńskiego15:4128 min.
 
Cebertowicza15:4229 min.
 
Wilanowska15:4431 min.
 
Przemyska15:4532 min.
 
Płocka15:4633 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy