Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa15:12
Oliwa15:12
Opacka15:14
Subisława15:16
Pomorska - Osiedle15:18
Pomorska15:20
Piastowska15:21
Czerwony Dwór15:23
Bora Komorowskiego15:24
Kołobrzeska15:25
Zaspa15:27
Startowa15:28
Jana Pawła II15:29
Żwirki i Wigury15:30
Bajana15:31
Legionów
 
15:33
0 min.
 
Plac Komorowskiego15:341 min.
 
Mickiewicza15:363 min.
 
Reja15:374 min.
 
Wyspiańskiego15:396 min.
 
Opera Bałtycka15:429 min.
 
Traugutta15:4411 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:4512 min.
 
Chodowieckiego15:4613 min.
 
Brama Oliwska15:4714 min.
 
Dworzec Główny15:4916 min.
 
Brama Wyżynna15:5118 min.
 
Śródmieście SKM15:5320 min.
 
Pohulanka15:5522 min.
 
Odrzańska15:5623 min.
 
Chałubińskiego15:5825 min.
 
Sikorskiego15:5926 min.
 
Cieszyńskiego16:0128 min.
 
Cebertowicza16:0229 min.
 
Wilanowska16:0431 min.
 
Przemyska16:0532 min.
 
Płocka16:0633 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:0835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy