Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa22:23
Oliwa22:23
Opacka22:25
Subisława22:27
Pomorska - Osiedle22:29
Pomorska22:31
Piastowska22:32
Czerwony Dwór22:34
Bora Komorowskiego22:35
Kołobrzeska22:36
Zaspa22:38
Startowa22:39
Jana Pawła II22:40
Żwirki i Wigury22:41
Bajana22:42
Legionów
 
22:44
0 min.
 
Plac Komorowskiego22:451 min.
 
Mickiewicza22:462 min.
 
Reja22:473 min.
 
Wyspiańskiego22:495 min.
 
Opera Bałtycka22:517 min.
 
Traugutta22:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:5410 min.
 
Chodowieckiego22:5511 min.
 
Brama Oliwska22:5612 min.
 
Dworzec Główny22:5814 min.
 
Brama Wyżynna23:0016 min.
 
Śródmieście SKM23:0218 min.
 
Pohulanka23:0420 min.
 
Odrzańska23:0521 min.
 
Chałubińskiego23:0723 min.
 
Sikorskiego23:0824 min.
 
Cieszyńskiego23:1026 min.
 
Cebertowicza23:1127 min.
 
Wilanowska23:1329 min.
 
Przemyska23:1430 min.
 
Płocka23:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy