Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa08:02
Oliwa08:02
Opacka08:04
Subisława08:06
Pomorska - Osiedle08:08
Pomorska08:10
Piastowska08:11
Czerwony Dwór08:13
Bora Komorowskiego08:14
Kołobrzeska08:15
Zaspa08:17
Startowa08:18
Jana Pawła II08:19
Żwirki i Wigury08:20
Bajana08:21
Legionów
 
08:23
0 min.
 
Plac Komorowskiego08:241 min.
 
Mickiewicza08:263 min.
 
Reja08:274 min.
 
Wyspiańskiego08:296 min.
 
Opera Bałtycka08:318 min.
 
Traugutta08:3310 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:3411 min.
 
Chodowieckiego08:3512 min.
 
Brama Oliwska08:3613 min.
 
Dworzec Główny08:3815 min.
 
Brama Wyżynna08:4017 min.
 
Śródmieście SKM08:4219 min.
 
Pohulanka08:4421 min.
 
Odrzańska08:4522 min.
 
Chałubińskiego08:4724 min.
 
Sikorskiego08:4825 min.
 
Cieszyńskiego08:5027 min.
 
Cebertowicza08:5128 min.
 
Wilanowska08:5330 min.
 
Przemyska08:5431 min.
 
Płocka08:5532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:5734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy