Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:53
Oliwa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:59
Pomorska21:01
Piastowska21:02
Czerwony Dwór21:04
Bora Komorowskiego21:05
Kołobrzeska21:06
Zaspa21:08
Startowa21:09
Jana Pawła II21:10
Żwirki i Wigury21:11
Bajana21:12
Legionów21:14
Plac Komorowskiego21:15
Mickiewicza
 
21:16
0 min.
 
Reja21:171 min.
 
Wyspiańskiego21:193 min.
 
Opera Bałtycka21:215 min.
 
Traugutta21:237 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:248 min.
 
Chodowieckiego21:259 min.
 
Brama Oliwska21:2610 min.
 
Dworzec Główny21:2812 min.
 
Brama Wyżynna21:3014 min.
 
Śródmieście SKM21:3216 min.
 
Pohulanka21:3418 min.
 
Odrzańska21:3519 min.
 
Chałubińskiego21:3721 min.
 
Sikorskiego21:3822 min.
 
Cieszyńskiego21:4024 min.
 
Cebertowicza21:4125 min.
 
Wilanowska21:4327 min.
 
Przemyska21:4428 min.
 
Płocka21:4529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy