Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa17:42
Oliwa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:48
Pomorska17:50
Piastowska17:51
Czerwony Dwór17:53
Bora Komorowskiego17:54
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury18:00
Bajana18:01
Legionów18:03
Plac Komorowskiego18:04
Mickiewicza18:06
Reja18:07
Wyspiańskiego18:09
Opera Bałtycka
 
18:11
0 min.
 
Traugutta18:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:143 min.
 
Chodowieckiego18:154 min.
 
Brama Oliwska18:165 min.
 
Dworzec Główny18:187 min.
 
Brama Wyżynna18:209 min.
 
Śródmieście SKM18:2211 min.
 
Pohulanka18:2413 min.
 
Odrzańska18:2514 min.
 
Chałubińskiego18:2716 min.
 
Sikorskiego18:2817 min.
 
Cieszyńskiego18:3019 min.
 
Cebertowicza18:3120 min.
 
Wilanowska18:3322 min.
 
Przemyska18:3423 min.
 
Płocka18:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy