Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa19:42
Oliwa19:42
Opacka19:44
Subisława19:46
Pomorska - Osiedle19:48
Pomorska19:50
Piastowska19:51
Czerwony Dwór19:53
Bora Komorowskiego19:54
Kołobrzeska19:55
Zaspa19:57
Startowa19:58
Jana Pawła II19:59
Żwirki i Wigury20:00
Bajana20:01
Legionów20:03
Plac Komorowskiego20:04
Mickiewicza20:06
Reja20:07
Wyspiańskiego20:09
Opera Bałtycka
 
20:11
0 min.
 
Traugutta20:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:143 min.
 
Chodowieckiego20:154 min.
 
Brama Oliwska20:165 min.
 
Dworzec Główny20:187 min.
 
Brama Wyżynna20:209 min.
 
Śródmieście SKM20:2211 min.
 
Pohulanka20:2413 min.
 
Odrzańska20:2514 min.
 
Chałubińskiego20:2716 min.
 
Sikorskiego20:2817 min.
 
Cieszyńskiego20:3019 min.
 
Cebertowicza20:3120 min.
 
Wilanowska20:3322 min.
 
Przemyska20:3423 min.
 
Płocka20:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy