Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:23
Oliwa20:23
Opacka20:25
Subisława20:27
Pomorska - Osiedle20:29
Pomorska20:31
Piastowska20:32
Czerwony Dwór20:34
Bora Komorowskiego20:35
Kołobrzeska20:36
Zaspa20:38
Startowa20:39
Jana Pawła II20:40
Żwirki i Wigury20:41
Bajana20:42
Legionów20:44
Plac Komorowskiego20:45
Mickiewicza20:46
Reja20:47
Wyspiańskiego20:49
Opera Bałtycka
 
20:51
0 min.
 
Traugutta20:532 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:543 min.
 
Chodowieckiego20:554 min.
 
Brama Oliwska20:565 min.
 
Dworzec Główny20:587 min.
 
Brama Wyżynna21:009 min.
 
Śródmieście SKM21:0211 min.
 
Pohulanka21:0413 min.
 
Odrzańska21:0514 min.
 
Chałubińskiego21:0716 min.
 
Sikorskiego21:0817 min.
 
Cieszyńskiego21:1019 min.
 
Cebertowicza21:1120 min.
 
Wilanowska21:1322 min.
 
Przemyska21:1423 min.
 
Płocka21:1524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy