Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM04:30
Zajezdnia04:31
Zamenhofa04:32
Wojska Polskiego04:33
Galeria Bałtycka04:35
Klonowa04:36
Jaśkowa Dolina04:38
Miszewskiego04:39
Politechnika04:40
Opera Bałtycka
 
04:42
0 min.
 
Traugutta04:442 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:453 min.
 
Chodowieckiego04:464 min.
 
Brama Oliwska04:475 min.
 
Dworzec Główny04:497 min.
 
Brama Wyżynna04:519 min.
 
Śródmieście SKM04:5311 min.
 
Pohulanka04:5513 min.
 
Odrzańska04:5614 min.
 
Chałubińskiego04:5816 min.
 
Sikorskiego04:5917 min.
 
Cieszyńskiego05:0119 min.
 
Cebertowicza05:0220 min.
 
Wilanowska05:0422 min.
 
Przemyska05:0523 min.
 
Płocka05:0624 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:0826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy