Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa08:24
Oliwa08:24
Opacka08:26
Subisława08:28
Pomorska - Osiedle08:30
Pomorska08:32
Piastowska08:33
Czerwony Dwór08:35
Bora Komorowskiego08:36
Kołobrzeska08:37
Zaspa08:39
Startowa08:40
Jana Pawła II08:41
Żwirki i Wigury08:42
Bajana08:43
Legionów08:45
Plac Komorowskiego08:46
Mickiewicza08:47
Reja08:48
Wyspiańskiego08:50
Opera Bałtycka
 
08:52
0 min.
 
Traugutta08:542 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:553 min.
 
Chodowieckiego08:564 min.
 
Brama Oliwska08:575 min.
 
Dworzec Główny08:597 min.
 
Brama Wyżynna09:019 min.
 
Śródmieście SKM09:0311 min.
 
Pohulanka09:0513 min.
 
Odrzańska09:0614 min.
 
Chałubińskiego09:0816 min.
 
Sikorskiego09:0917 min.
 
Cieszyńskiego09:1119 min.
 
Cebertowicza09:1220 min.
 
Wilanowska09:1422 min.
 
Przemyska09:1523 min.
 
Płocka09:1624 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy