Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa09:42
Oliwa09:42
Opacka09:44
Subisława09:46
Pomorska - Osiedle09:48
Pomorska09:50
Piastowska09:51
Czerwony Dwór09:53
Bora Komorowskiego09:54
Kołobrzeska09:55
Zaspa09:57
Startowa09:58
Jana Pawła II09:59
Żwirki i Wigury10:00
Bajana10:01
Legionów10:03
Plac Komorowskiego10:04
Mickiewicza10:06
Reja10:07
Wyspiańskiego10:09
Opera Bałtycka
 
10:11
0 min.
 
Traugutta10:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:143 min.
 
Chodowieckiego10:154 min.
 
Brama Oliwska10:165 min.
 
Dworzec Główny10:187 min.
 
Brama Wyżynna10:209 min.
 
Śródmieście SKM10:2211 min.
 
Pohulanka10:2413 min.
 
Odrzańska10:2514 min.
 
Chałubińskiego10:2716 min.
 
Sikorskiego10:2817 min.
 
Cieszyńskiego10:3019 min.
 
Cebertowicza10:3120 min.
 
Wilanowska10:3322 min.
 
Przemyska10:3423 min.
 
Płocka10:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy