Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:42
Oliwa11:42
Opacka11:44
Subisława11:46
Pomorska - Osiedle11:48
Pomorska11:50
Piastowska11:51
Czerwony Dwór11:53
Bora Komorowskiego11:54
Kołobrzeska11:55
Zaspa11:57
Startowa11:58
Jana Pawła II11:59
Żwirki i Wigury12:00
Bajana12:01
Legionów12:03
Plac Komorowskiego12:04
Mickiewicza12:06
Reja12:07
Wyspiańskiego12:09
Opera Bałtycka
 
12:11
0 min.
 
Traugutta12:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:143 min.
 
Chodowieckiego12:154 min.
 
Brama Oliwska12:165 min.
 
Dworzec Główny12:187 min.
 
Brama Wyżynna12:209 min.
 
Śródmieście SKM12:2211 min.
 
Pohulanka12:2413 min.
 
Odrzańska12:2514 min.
 
Chałubińskiego12:2716 min.
 
Sikorskiego12:2817 min.
 
Cieszyńskiego12:3019 min.
 
Cebertowicza12:3120 min.
 
Wilanowska12:3322 min.
 
Przemyska12:3423 min.
 
Płocka12:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy