Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa15:22
Oliwa15:22
Opacka15:24
Subisława15:26
Pomorska - Osiedle15:28
Pomorska15:30
Piastowska15:31
Czerwony Dwór15:33
Bora Komorowskiego15:34
Kołobrzeska15:35
Zaspa15:37
Startowa15:38
Jana Pawła II15:39
Żwirki i Wigury15:40
Bajana15:41
Legionów15:43
Plac Komorowskiego15:44
Mickiewicza15:46
Reja15:47
Wyspiańskiego15:49
Opera Bałtycka
 
15:51
0 min.
 
Traugutta15:532 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:543 min.
 
Chodowieckiego15:554 min.
 
Brama Oliwska15:565 min.
 
Dworzec Główny15:587 min.
 
Brama Wyżynna16:009 min.
 
Śródmieście SKM16:0211 min.
 
Pohulanka16:0413 min.
 
Odrzańska16:0514 min.
 
Chałubińskiego16:0716 min.
 
Sikorskiego16:0817 min.
 
Cieszyńskiego16:1019 min.
 
Cebertowicza16:1120 min.
 
Wilanowska16:1322 min.
 
Przemyska16:1423 min.
 
Płocka16:1524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy