Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa15:42
Oliwa15:42
Opacka15:44
Subisława15:46
Pomorska - Osiedle15:48
Pomorska15:50
Piastowska15:51
Czerwony Dwór15:53
Bora Komorowskiego15:54
Kołobrzeska15:55
Zaspa15:57
Startowa15:58
Jana Pawła II15:59
Żwirki i Wigury16:00
Bajana16:01
Legionów16:03
Plac Komorowskiego16:04
Mickiewicza16:06
Reja16:07
Wyspiańskiego16:09
Opera Bałtycka
 
16:11
0 min.
 
Traugutta16:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:143 min.
 
Chodowieckiego16:154 min.
 
Brama Oliwska16:165 min.
 
Dworzec Główny16:187 min.
 
Brama Wyżynna16:209 min.
 
Śródmieście SKM16:2211 min.
 
Pohulanka16:2413 min.
 
Odrzańska16:2514 min.
 
Chałubińskiego16:2716 min.
 
Sikorskiego16:2817 min.
 
Cieszyńskiego16:3019 min.
 
Cebertowicza16:3120 min.
 
Wilanowska16:3322 min.
 
Przemyska16:3423 min.
 
Płocka16:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy