Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa18:42
Oliwa18:42
Opacka18:44
Subisława18:46
Pomorska - Osiedle18:48
Pomorska18:50
Piastowska18:51
Czerwony Dwór18:53
Bora Komorowskiego18:54
Kołobrzeska18:55
Zaspa18:57
Startowa18:58
Jana Pawła II18:59
Żwirki i Wigury19:00
Bajana19:01
Legionów19:03
Plac Komorowskiego19:04
Mickiewicza19:06
Reja19:07
Wyspiańskiego19:09
Opera Bałtycka
 
19:11
0 min.
 
Traugutta19:132 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:143 min.
 
Chodowieckiego19:154 min.
 
Brama Oliwska19:165 min.
 
Dworzec Główny19:187 min.
 
Brama Wyżynna19:209 min.
 
Śródmieście SKM19:2211 min.
 
Pohulanka19:2413 min.
 
Odrzańska19:2514 min.
 
Chałubińskiego19:2716 min.
 
Sikorskiego19:2817 min.
 
Cieszyńskiego19:3019 min.
 
Cebertowicza19:3120 min.
 
Wilanowska19:3322 min.
 
Przemyska19:3423 min.
 
Płocka19:3524 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:3726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy