Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa15:52
Oliwa15:52
Opacka15:54
Subisława15:56
Pomorska - Osiedle15:58
Pomorska16:00
Piastowska16:01
Czerwony Dwór16:03
Bora Komorowskiego16:04
Kołobrzeska16:05
Zaspa16:07
Startowa16:08
Jana Pawła II16:09
Żwirki i Wigury16:10
Bajana16:11
Legionów16:13
Plac Komorowskiego16:14
Mickiewicza16:16
Reja16:17
Wyspiańskiego16:19
Opera Bałtycka
 
16:22
0 min.
 
Traugutta16:242 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:253 min.
 
Chodowieckiego16:264 min.
 
Brama Oliwska16:275 min.
 
Dworzec Główny16:297 min.
 
Brama Wyżynna16:319 min.
 
Śródmieście SKM16:3311 min.
 
Pohulanka16:3513 min.
 
Odrzańska16:3614 min.
 
Chałubińskiego16:3816 min.
 
Sikorskiego16:3917 min.
 
Cieszyńskiego16:4119 min.
 
Cebertowicza16:4220 min.
 
Wilanowska16:4422 min.
 
Przemyska16:4523 min.
 
Płocka16:4624 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:4826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy