Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM06:30
Zajezdnia06:31
Zamenhofa06:32
Wojska Polskiego06:33
Galeria Bałtycka06:35
Klonowa06:36
Jaśkowa Dolina06:38
Miszewskiego06:39
Politechnika06:40
Opera Bałtycka
 
06:42
0 min.
 
Traugutta06:442 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:453 min.
 
Chodowieckiego06:464 min.
 
Brama Oliwska06:475 min.
 
Dworzec Główny06:497 min.
 
Brama Wyżynna06:519 min.
 
Śródmieście SKM06:5311 min.
 
Pohulanka06:5513 min.
 
Odrzańska06:5614 min.
 
Chałubińskiego06:5816 min.
 
Sikorskiego06:5917 min.
 
Cieszyńskiego07:0119 min.
 
Cebertowicza07:0220 min.
 
Wilanowska07:0422 min.
 
Przemyska07:0523 min.
 
Płocka07:0624 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy